
Opnieuw overwinning vv Capelle tegen HBS
Sport 574 keer gelezenCapelle - Vv Capelle heeft voor de tweede keer dit seizoen HBS opzij gezet. Werd de heenwedstrijd door Capelle met 6-1 gewonnen; nu trok Capelle met 0-1 opnieuw aan het langste eind.
De eerste helft telde weinig hoogtepunten. In de 13e minuut een kans voor Mica Knoester, maar zijn te zachte inzet werd gemakkelijk gestopt door Joshtan Maduro. De enige kans in de eerste helft voor Capelle was er in de 21e minuut. Een voorzet van Nino Urban belandde via Tygo Letwory op het hoofd van de vrijstaande Youri Duisterhof, die echter in handen van keeper Jurrian Jouvenaar kopte.
In de 42e minuut volgde nog een kans voor HBS, maar Mink Heuting schoot ver naast en hoog over het doel. De 0-0 ruststand was dan ook een afspiegeling van het vertoonde spel.
Na de rust was er meer te beleven. In de 51e minuut een dieptepass op Joshua Kassels, die neergehaald werd door aanvoerder Mathijs Harthoorn. De vraag was wel of niet in het strafschopgebied. Scheidsrechter Peter de Waard twijfelde, maar na overleg met assistent-scheidsrechter Jeroen Noordhoek ging de bal op de stip. O’Neal Maatsen voltrok het vonnis: 0-1.
Daarna was het de thuisclub, die op jacht ging naar de gelijkmaker, maar de kansen waren sporadisch.
In de 69e minuut kwam op links Juan Navia Romero in kansrijke positie, maar het leverde slechts een corner op. In de 80e minuut leek de ingevallen Vincent Schippers hands te maken in de zestien, maar de bal ging niet op de stip. Youri Vermeer reageerde daarop met een verwensing richting de scheidsrechter en werd met rood van het veld gestuurd.
In de resterende tijd inclusief zeven minuten blessuretijd wist Capelle de voorsprong te behouden.
Er waren gele kaarten voor Mathijs Harthoorn, Kai van Heusden, Mink Huntington en voor staflid André Wetzel van HBS en voor Jesse Kalwij van Capelle.
Komend weekend speelt Capelle een thuiswedstrijd tegen Smitshoek.
Hans Stofkooper




















