
Prins Alexanderkoor geeft weer open eindejaarsconcert
NieuwsCapelle - Traditiegetrouw sluit het Prins Alexanderkoor het seizoen af met een open eindejaarsconcert. Dit vindt plaats op dinsdag 30 juni. Net als vorig jaar wil het koor jonge muzikale talenten een podium geven.
Het gaat om jonge musici die redelijk een instrument kunnen bespelen en/of kunnen zingen voor publiek. De koordirigent kan, indien nodig, voor begeleiding op de vleugel zorgen. Vorig jaar maakten drie musici van die gelegenheid gebruik.
Het concert begint om 19:45 uur in De St. Paulus’ Bekering, Merellaan 352 in Capelle a/d IJssel. De avond eindigt rond 21:15 uur, waarna er gelegenheid is voor een drankje. De toegang is gratis.
Belangstellende jonge musici kunnen contact opnemen via telefoonnummer 06-39124000.
Over het koor
Het koor is opgericht in 1966 en geniet door de jaren heen landelijke bekendheid. Het treedt jaarlijks een aantal keren op tijdens concerten en kerk(zang)diensten. Ook werden meerdere buitenlandse concerttournees gemaakt naar omringende landen en verzorgde het koor optredens voor radio en televisie.
Het Prins Alexanderkoor bestaat momenteel uit bijna 40 leden en heeft haar thuisbasis sinds januari dit jaar in Capelle aan den IJssel. De leden komen uit Rotterdam en omgeving, met als dirigent Arjan Breukhoven.
Het repertoire bestaat voor een groot deel uit liederen met een christelijke achtergrond, maar ook wereldlijke liederen - van modern tot klassiek - staan op het programma.
Belangstellenden zijn welkom om een repetitieavond - iedere dinsdagavond in de Pauluskerk - te bezoeken.















