
Nieuwe Lidl supermarkt aan Schermerhoek opent 5 november de deuren
NieuwsCapelle - Lidl opent op woensdag 5 november om 9:00 uur de nieuwe supermarkt aan de Schermerhoek. De huidige winkel, die vijftig meter verderop staat, sluit een dag eerder om 17:00 uur.
De nieuwe vestiging is toekomstgericht gebouwd en is de eerste supermarkt in Nederland met een GPR-score van 8,5. Dat betekent dat het pand voldoet aan hoge eisen op het gebied van energie, milieu en gezondheid. Het gebouw heeft onder meer een houten draagconstructie, isolatie van gerecycled textiel en 1388 zonnepanelen die meer energie opwekken dan de winkel verbruikt. Ook worden elektrische vrachtwagens ingezet voor de bevoorrading.
Ook zelfscankassa’s
De supermarkt biedt veel ruimte voor dagverse producten. Klanten komen binnen op het groente- en fruitplein en kunnen bij de warme bakker hun brood zelf snijden. Nieuw is het ‘Vers & Ambachtelijk’-meubel met vleeswaren, kazen en tapas. Winkelen kan via drie reguliere kassa’s of elf zelfscankassa’s, en met Scan & Go in de Lidl Plus-app.
Minuut gratis winkelen
Tijdens de opening maakt het publiek kans op één minuut gratis winkelen (ter waarde van maximaal 350,00 euro). Tussen 8:30 en 8:50 uur ontvangen bezoekers hiervoor bij de ingang van de Lidl een gratis lot.
De eerste honderd Lidl Plus-klanten ontvangen een bloemetje, en alle app-gebruikers krijgen een gratis big shopper na het scannen van hun digitale klantenkaart.
De inrichting van het omliggende terrein gaat de komende maanden verder. De feestelijke afronding van het hele project staat gepland voor 2026.
















