• De Saint Andrews Pipe Band.
• De Saint Andrews Pipe Band. Foto: Aangeleverd

Volledig programma Bevrijdingsfestival Capelle-West bekend

Nieuws

CAPELLE • Het programma van de tweede editie van het Bevrijdingsfestival op 5 mei in Capelle-West is bekend. De organisatie treft momenteel de laatste voorbereidingen.

Het evenement is ook dit jaar gratis toegankelijk. De avond begint om 18:00 uur met een gratis vrijheidsmaaltijd (reserveren niet nodig), om 18:45 uur gevolgd door een optreden van het Rotterdamse koor Bram en Saar.

De avond start officieel met een parachutesprong op het veld aan de Willem Barentszstraat.

Op de parkeerplaats van het buurtcentrum Capelle West treden Afslag 9 (19:45 uur) en de coverband Hands Up (Nederpop en meer) uit Kralingseveer (21:15 uur) op.

Ook de Saint Andrews Pipe Band treedt op. Deze band is opgericht in 1981 in Rotterdam door een groep enthousiaste muzikanten met voorliefde voorde traditionele Schotse doedelzakmuziek. De band vertrekt omstreeks 19:15 uur vanuit de Jan van Kanrede voor een wandeling door de wijk en loopt omstreeks 19:30 uur het evenemententerrein aan de Willem Barentszstraat op. Daarnaast treedt om 20:00 uur de Fanfare Bereden Wapens van de Koninklijke landmacht op. Dit is één van de twee regimentsfanfares van de Koninklijke Landmacht. Het orkest bestaat uit 22 muzikanten en verzorgt de muziek rondom militair ceremonieel.

Het festival wordt afgesloten met vuurwerk om 22:30 uur aan de Nijverheidstraat, t.h.v. De IJsselmolen. Er zijn drankjes verkrijgbaar, voor een hapje tussendoor wordt gezorgd. 

Parkeeropties beperkt
Vanwege het evenement is het, vanwege op- en afbouwwerkzaamheden, op 5 en 6 mei de hele dag niet mogelijk om gebruik te maken van de parkeerplaats naast het buurtcentrum. Omwonenden worden vriendelijk verzocht hun voertuig uiterlijk donderdagavond 4 mei weg te halen. Vishandel Frijters is 5 mei wel gewoon bereikbaar.

Parkeren in de wijk is gratis, maar beperkt aanwezig. Te voet of per fiets reizen is aanbevolen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 2 uur geleden
Bibliotheek twee dagen dicht vanwege hitte
Afbeelding
Nieuws 16 uur geleden
Keti Koti festival in centrum van Capelle op 4 juli
Foto ter illustratie.
Nieuws 17 uur geleden
Spetteren, schuilen of smelten? Stuur jouw zomerse foto op
Afbeelding
Nieuws 18 uur geleden
Bibliotheek biedt jongeren gratis lidmaatschap: symbolische eerste pas uitgereikt

Advertenties uit de krant

Het voormalige trainersduo Arthur Carolus en Henno Ploeg.
Sport 19 uur geleden
Nieuwe technische staf voor KCC na onverwacht vertrek Ploeg en Carolus
WandelXL is van start gegaan.
Nieuws 21 uur geleden
Wandelroutes op een bedrijventerrein? In Capelle zijn er nu vier
Afbeelding
Nieuws gisteren
Golden Oldies dag op Capelse manege geannuleerd vanwege warmte
Afbeelding
Nieuws gisteren
Column - Duidelijkheid over kliko’s
De HaarsGroep zoekt nieuwe chauffeurs voor de CapelleHopper.
Zakelijk 25 jun, 07:00
Taxivervoer CapelleHopper keert weer terug in de straten van Capelle: HaarsGroep zoekt chauffeurs

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen